Služby


Osobní trénink

Trénink je plně individualizovaný a uzpůsobený potřebám a přáním klienta. Součástí každé spolupráce je úvodní diagnostika, na základě které je nastavena metodika tréninku a tréninkový plán. Lekce může probíhat v posilovně, během letních měsíců v přírodě nebo v rámci služby trenér do domu (viz. ceník).


Skupinové lekce

Nabízím semiprivátní lekce pro 3 osoby. Pokud chceš individuální přístup, ale soukromý trénink si nemůžeš dovolit, je toto ideální varianta. Domluv se s kamarády, členy rodiny a mějte trenéra jen pro sebe (viz. ceník). Dále vedu skupinové tréninky v Barbar gym & Therapy. Jsou určeny pro 8 lidí a charakter cvičení je silově kondiční.


Sportovní týmy

Zkušenosti z fotbalového prostředí v kombinaci s dosaženým vzděláním uplatňuji zejména při práci s mládežnickými kategoriemi. Pomáhám v oblasti silového tréninku, kondiční přípravy i kompenzace specifické pohybové činnosti. V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte zde.


Výživové plány

Nečekej gramáže ani minutový rozpis toho, kdy můžeš jíst. Držím se třech zásad. Nebuď otrokem jídla, používej selský rozum a vybírej kvalitní potraviny. Vždy s klienty rozeberu dosavadní stravovací návyky, navrhnu řešení a vysvětlím, jaké změny je třeba provést a proč. Mým cílem je naučit klienty dlouhodobým racionálním návykům, které jim pomohou být spokojenější sami se sebou (viz. ceník).


Tréninkové plány

Každý trenér dnes sestavuje tréninkové plány ani já nejsem výjimkou. Ovšem mám jedno pravidlo. Tréninkové plány sestavuji pouze pro klienty, kteří mi prošli pod rukama v rámci soukromých či skupinových lekcí! Je to z toho důvodu, že tyto lidi znám, oni znají mě a rozumí mým výrazům a popisům. Navíc vím, že jejich způsob provedení je na určité úrovni a já tak mohu plán individualizovat. Nedovedu si představit poskytovat tuto službu někomu, s kým jsem se nikdy neviděl. 🙂 (viz. ceník)


Online konzultace

Tuto službu nabízím pouze doplňkově, protože konzultace jsou součástí tréninkového plánu i výživového programu. Pokud tě ale trápí nějaký jiný problém nebo potřebuješ více konzultací, než je v programech, neváhej tuto službu využít. Velkou výhodou je úspora času, protože odpadá dojíždění.  (viz. ceník)


 

Osobní fitness trenér Praha – Praha 9